چاپ        ارسال به دوست

اطلاعیه فوری

قابل توجه دانشگاهیان محترم دانشکده علوم انسانی و اجتماعی

ضمن شادباش سال نو  با آرزوی تندرستی و بهروزی برای همه همکاران گرامی بنابر همه گیری ویروس کرونا و تغییر شرایط کاری نکاتی را به اطلاع همکاران می رساند و مجدانه خواسته می شود که به این موارد توجه کنند و آن را به کار گیرند.

1-  بنا بر تغییر شرایط کاری و انجام دورکاری، از کارکنان محترم تقاضا می شود روزانه در ساعات موظف اداری به انجام امور مربوطه مشغول باشند و در طول ساعت اداری تلفن همراه خود را روشن و در دسترس نگه دارند تا در صورت تماس از سوی دانشجویان یا دانشکده،  قادر به پاسخگویی باشند .

2-  ممکن است ضرورت یابد روزانه یک یا چند تن از کارکنان در محل کار خود حضور یابند که البته برنامه آن از سوی مدیر امور عمومی دانشکده تنظیم و به پرسنل مزبور اعلام می گردد. طبیعتاً مورد انتظار است که در محل کار حضور یابند و در صورت استنکاف از آن، موضوع قابل پیگیری است.

3-  ضروری است شماره همراه کارکنان تمام بخشهای اداری آموزشی و اعضای هیئت علمی در سایت دانشکده ثبت گردد تا در صورت نیاز امکان دسترسی به آن را داشته باشند.

4-  تمامی اعضای هیئت علمی موظفند از روز شنبه شانزدهم فروردین مطابق برنامه هفتگی خود، به صورت آنلاین تدریس را آغاز کنند و در صورتی که امکانات دانشگاه، امکان تدریس آنلاین را برای استادانی ممکن نسازد، می توانند محتوای درسی را بارگذاری کنند، اگر محتوای درسی نوشتاری باشد بهتر است جهت توضیح از فایل صوتی نیز بهره گیرند .

5-  ضروری است  دروسی را که اعضای هیئت علمی برگزار کرده‌اند، مراتب را به مدیر گروه اعلام کنند تا مدیر گروه آن را به دانشکده و دانشگده نیز- برای آن که امکان نظارت و پایش برای دانشگاه فراهم گردد - به دفتر نظارت و معاونت آموزشی دانشگاه ارسال کند.

 در پایان تندرستی و سربلندی همه همکاران گرامی را از خداوند منان خواستارم .


دکتر حسین حسن پور آلاشتی

رئیس دانشکده علوم انسانی و اجتماعی دانشگاه مازندران

 ۱۶ فروردین ۹۹

 


١٢:٥٣ - 1399/01/16    /    شماره : ٢٥٣٤٧    /    تعداد نمایش : ٨٦٠