چاپ        ارسال به دوست

تجلیل از جانبازان هشت سال دفاع مقدس

بمناسبت روز جانباز از جانبازان هشت سال دفاع مقدس تجلیل شد

تجلیل از جانبازان هشت سال دفاع مقدس

در سالروز ولادت علمدارکربلا حضرت ابوالفضل العباس "ع" که روز گرامیداشت مقام جانباز نام گرفت طی نشستی کوتاه از جانبازان دانشکده علوم انسانی و اجتماعی دانشگاه مازندران تقدیر شد.

این مراسم با حضور دکتر حیدر جانعلی زاده چوب بستی معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه، که خود از جانبازان هشت سال دفاع مقدس می باشد، با حضور هیات رییسه دانشکده و تنی چند از استادان و کارکنان جانباز این دانشکده در دفتر رییس دانشکده برگزار شد.

دکتر حیدرجانعلی زاده چوب بستی در این دیدار با تبریک اعیاد شعبانیه ولادت حضرت امام حسین "ع" حضرت امام سجاد "ع" و حضرت ابوالفضل العباس "ع" و نیمه شعبان، جانبازان را با تعهد، و عمل خالصانه، سرمایه و پشتوانه معنوی نظام دانست و افزود: تقدیر امروز ما پاسداشت جانفشانی های رزمندگان، جانبازان و شهدای گرانقدر انقلاب و دفاع مقدس است که یاد و نامشان همیشه در دل و جانمان زنده است...

دکتر غلامرضا پیروز ضمن تبریک این روز خجسته از حضور استادان و کارکنان جانباز در این دانشکده ابراز خوشنودی کرد و افزود: رزمندگان و جانبازان با فداکاری خود در دوران دفاع مقدس ملتی را سرافرازکردند و حضورشان دراین دانشکده که بیشترین جانبازان را در خود جای داده است امیدوارم با این ظرفیت بتوانیم در ارتقای دانشکده موثر باشیم... یآور می شود دکتر پیروز رییس دانشکده خود از رزمندگان و جانبازان هشت سال دفاع مقدس می باشند.

در پایان این نشست از جانبازان با اهدای یک شاخه گل و تقدیرنامه تجلیل شد.

 


روابط عمومی دانشکده علوم انسانی و اجتماعی  

 

 


١١:٣٣ - 1397/02/02    /    شماره : ١٦٧٣٦    /    تعداد نمایش : ٥٥٩