اخبار > مراسم تودیع و معارفه رییس دانشکده علوم انسانی و اجتماعی

اطلاعیه ها
آخرین اخبار


  چاپ        ارسال به دوست

مراسم تودیع و معارفه رییس دانشکده علوم انسانی و اجتماعی

مراسم تودیع و معارفه رییس دانشکده علوم انسانی و اجتماعی

          به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم انسانی و اجتماعی دانشگاه مازندران،طی نشستی با حضور اعضای هیات رییسه دانشگاه مازندران و جمعی از استادان و کارکنان دانشکده از خدمات دکتر حسین حسن‌پور آلاشتی تجلیل و تودیع و دکتر صدیقه لطفی استاد جغرافیا این دانشگاه به سمت رییس جدید دانشکده علوم انسانی و اجتماعی منصوب و معرفی شد.

در این نشست، دانشکده جدیدی به عنوان دانشکده ادبیات فارسی و زبان‌های خارجی به طور رسمی معرفی شد.

این دانشکده از مجموع چند گروه آموزشی، زبان و ادبیات فارسی و زبان‌های خارجی انگلیسی، روسی و عربی تشکیل شده است و از بدنه دانشکده علوم انسانی و اجتماعی  تفکیک گردید و ازین پس مستقلا فعالیت خواهند کرد.

دکتر غلامرضا پیروز اولین رییس دانشکده جدیدالتاسیس منصوب و معرفی شد.

دکتر حشمت‌اله علی‌نژاد سرپرست دانشگاه، طی احکام جداگانه‌ای دکتر صدیقه لطفی عضو هیات علمی و استاد گروه جغرافیا و دکتر غلام‌رضا پیروز عضو هیات علمی و استاد گروه ادبیات فارسی را به عنوان سرپرستان دانشکده‌ علوم انسانی و اجتماعی و دانشکده ادبیات فارسی و زبان‌های خارجی دانشگاه مازندران منصوب کرد.

شایان ذکر است تا فراهم شدن تجهیزات و تکمیل مراحل اجرایی تفکیک دانشکده جدید، هر دو دانشکده همچنان در دانشکده علوم انسانی و اجتماعی به فعالیت خود ادامه خواهند داد.

       دکتر علی‌نژاد هم‌چنین با اهدای لوح سپاس از دکتر حسین حسن‌پور آلاشتی به پاس تلاش‌های ارزنده در طول مدت تصدی مسئولیت‌، قدردانی کرد.

 

 


 


روابط عمومی دانشکده علوم انسانی و اجتماعی


٢٠:٠٨ - 1400/09/22    /    شماره : ٣٠٨٠٣    /    تعداد نمایش : ٧٩٧